Jízdní řády

Vlaky Ilztalbahn jezdí na trati Pasov (Passau) – Bavorská Lipka (Freyung) v sobotu a v neděli od 12. května do 14. října 2018, dále 10., 21. a 31. května, 15. srpna a 3 října 2018.

Passau/Pasov > Waldkirchen/Kostelec > Freyung/Bavorská Lipka

Vlaky Ilztalbahn jezdí na trati Pasov (Passau) – Bavorská Lipka (Freyung) v sobotu a v neděli od 12. května do 14. října 2018, dále 10., 21. a 31. května, 15. srpna a 3 října 2018.

km sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny
0 Passau / Pasov 07:32 10:58 14:05 17:10
9 Tiefenbach* 07:43 11:09 14:16 17:21
15 Fischhaus* 07:52 11:18 14:25 17:30
20 Kalteneck pr. 08:00 11:26 14:33 17:38
20 Kalteneck od 08:01 11:27 14:34 17:41
24 Fürsteneck* 08:08 11:34 14:41 17:48
28 Neuhausmühle* 08:12 11:38 14:45 17:52
30 Röhrnbach* 08:16 11:42 14:49 17:56
38 Waldkirchen / Kostelec pr. 08:28 11:54 15:01 18:08
38 Waldkirchen / Kostelec od. 08:31 11:58 15:04 18:11
49 Freyung / Bavorská Lipka 08:51 12:18 15:24 18:31

*) zastávka na znamení

Freyung/Bavorská Lipka > Waldkirchen/Kostelec > Passau/Pasov

Vlaky Ilztalbahn jezdí na trati Pasov (Passau) – Bavorská Lipka (Freyung) v sobotu a v neděli od 12. května do 14. října 2018, dále 10., 21. a 31. května, 15. srpna a 3 října 2018.

km - sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny
49 Freyung / Bavorská Lipka 09:20 12:30 15:36 19:02
38 Waldkirchen / Kostelec pr. 09:40 12:50 15:56 19:22
38 Waldkirchen / Kostelec od. 09:42 12:52 16:01 19:24
30 Röhrnbach* 09:52 13:02 16:11 19:34
28 Neuhausmühle 09:56 13:06 16:15 19:38
24 Fürsteneck* 10:00 13:10 16:19 19:42
20 Kalteneck pr. 10:08 13:18 16:27 19:50
20 Kalteneck od. 10:11 13:20 16:29 19:52
15 Fischhaus* 10:19 13:28 16:37 20:00
9 Tiefenbach* 10:28 13:37 16:46 20:09
0 Passau / Pasov 10:45 13:52 16:58 20:21

*) zastávka na znamení