Jízdní řády

Vlaky Ilztalbahn jezdí na trati Pasov (Passau) – Bavorská Lipka (Freyung) v sobotu a v neděli od 7. května do 30. října 2016, dále 5. a 26. května, 15. srpna a 3 října 2016.

České Budějovice > Waldkirchen/Kostelec > Passau/Pasov

- - sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny
ČD (vlak) České Budějovice 6:10³ 8:08 14:19 16:08
ČD (vlak) Český Krumlov 6:57³ 9:00 15:05 17:00
ČD (vlak) Horní Planá 8:02³ 9:57 15:57 17:57
ČD (vlak) Černý Kříž 8:31³ 10:28 16:28 18:26
ČD (vlak) Nové Údolí pr. 8:44³ 10:41 16:41 18:41
RBO (bus) Nové Údolí od. 9:03 11:13 16:48 19:05
RBO (bus) Waldkirchen / Kostelec pr. 9:35 11:45 17:20 19:37
ITB (vlak) Waldkirchen / Kostelec od. 9:38 12:00 17:25 19:50
ITB (vlak) Passau / Pasov 10:43 12:56 18:28 20:46

Passau/Pasov > Waldkirchen/Kostelec > České Budějovice

- - sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny
ITB (vlak) Passau / Pasov 7:30 9:40 10:59 17:29
ITB (vlak) Waldkirchen / Kostelec pr. 8:26 10:36 11:56 18:26
RBO (bus) Waldkirchen / Kostelec od. 8:28 10:40 12:05 18:30
RBO (bus) Nové Údolí pr. 9:00 11:10 12:37 19:02
ČD (vlak) Nové Údolí od. 9:15 11:15 13:15 19:28³
ČD (vlak) Černý Kříž 9:31 11:31 13:31 19:49³
ČD (vlak) Horní Planá 9:58 11:58 13:58 20:14³
ČD (vlak) Český Krumlov 10:48 12:48 14:48 21:09³
ČD (vlak) České Budějovice 11:33 13:33 15:33 21:56³

Freyung/Bavorská Lipka > Waldkirchen/Kostelec > Passau/Pasov

km - sobota, neděle sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny
49 Freyung / Bavorská Lipka 9:15 11:35 13:40 15:40 17:00 19:25
38 Waldkirchen / Kostelec 9:38 12:00 14:05 16:05 17:25 19:50
30 Röhrnbach 9:49 12:11 14:16 16:16 17:36 20:00*
24 Fürsteneck 9:56 12:18 14:23 16:23 17:43 20:09*
20 Kalteneck 10:08 12:28 14:33 16.38 17:58 20:18*
15 Fischhaus 10:15 12:35 14:40 16:45 18:05 20:25*
9 Tiefenbach 10:22* 12:42* 14:47* 16:52* 18:12* 20:32*
0 Passau / Pasov 10:43 12:56 15:00 17:06 18:28 20:46

Passau/Pasov > Waldkirchen/Kostelec > Freyung/Bavorská Lipka

km sobota a 5.V.,26.V. sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota, neděle, prázdniny sobota a 15.V.,14.VIII.,2.X.
0 Passau / Pasov 7:30 9:40 10:59 13:04 15:10 17:29 18:50
9 Tiefenbach 7:40* 9:50* 11:10* 13:15* 15:20* 17:39* 19:00*
15 Fischhaus 7:48* 9:58 11:18 13:23 15:28 17:47 19:08*
20 Kalteneck 7:58 10:08 11:28 13:33 15:38 17:58 19:18
24 Fürsteneck 8:05* 10:15 11:35 13:40 15:45 18:05 19:25*
30 Röhrnbach 8:12* 10:22 11:42 13:47 15:52 18:12 19:32*
38 Waldkirchen / Kostelec 8:30 10:40 12:00 14:06 16:08 18:30 19:50
49 Freyung / Bavorská Lipka 8:52 11:02 12:22 14:28 16:30 18:52 20:12

Vlaky Ilztalbahn jezdí na trati Pasov (Passau) – Bavorská Lipka (Freyung) v sobotu a v neděli od 7. května do 30. října 2016, dále 5. a 26. května, 15. srpna a 3 října 2016.

Nové Údolí -> Třístoličník (sobota a neděle 2.VII.-11.IX.)

Bus ČD Nové Údolí 9:05 10:05 11:15 12:15 13:15 15:15
Bus ČD Haidmühle, Scherz 9:07 10:07 11:17 12:17 13:17 15:17
Bus ČD Třístoličník 9:30 10:30 11:40 12:40 13:40 15:40

Třístoličník -> Nové Údolí (sobota a neděle 2.VII.-11.IX.)

Bus ČD Třístoličník 9:35 10:35 11:45 12:45 13:45 15:45
Bus ČD Haidmühle, Scherz 9:58 10:58 12:08 13:08 14:08 16:08
Bus ČD Nové Údolí 10:00 11:00 12:10 13:10 14:10 16:10